Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcej
X
U nas znajdziesz
idealny prezent...
tel: 501 42 44 22
Parę słów o nas...

Unikalne, a zarazem efektownie prezentujące się upominki stanowią jeden z kluczowych elementów firmy Agat z siedzibą w Krakowie. Istniejemy na rynku usług od 1998 roku i od tego czasu sukcesywnie rozwijamy działalność skupiając się jednocześnie na dostarczaniu produktów wysokiej jakości.
PREZENTY
PAMIĄTKI
UPOMINKI
Czym się zajmujemy
 • Produkcją pamiątek
  Przy produkowaniu pamiątek mamy na uwadze wszelkie potrzeby i oczekiwania klientów tak aby efektownymi produktami mogli oni obdarować swoich bliskich.
 • Grawerowanie i cięcie laserem
  Usługa grawerowania z wykorzystaniem lasera daje nam możliwość stworzenia niepowtarzalnej pamiątki dla nas lub naszych bliskich.
 • Drzewka szczęścia
  To wyjątkowy rodzaj prezentu, który dzięki swojej symbolice będzie skutecznie o nas przypominał obdarowanej osobie.
 • Figurki akrylowe
  Dostępne w naszej ofercie są wykona wyłącznie z wysokiej jakości tworzyw i są przy tym niezwykle estetyczne.To najczęściej wybierany produkt przez dzieci.
 • Wyroby z gipsu, soli, drewna
  To efektowne pamiątki, które można znaleźć w wielu miejscach związanych z turystyką w naszym kraju
Aktualności
Witamy na stronie AGAT

Witamy Państwa na naszej nowej stronie sklepu internetowego AGAT.

Informujemy, że od 01.07.2016 zmieniliśmy siedzibę firmy. Obecna lokalizacja F.P.H. AGAT to ZABIERZÓW 32-080, UL. RODZINY POGANÓW 106

 

Prezentujemy Państwu przykłady przypinek. Mają średnicę 56 mm, są zapinane umieszczoną z tyłu agrafką. Zamiast agrafki mogą mieć zamocowany magnes,który doskonale trzyma sie metalu np. lodówki, tablicy. Może to być również otwieracz do butelek z magnesem. Zawarta na buttonach grafika może być związana z rejonem turystycznym, wydarzeniem, reklamą.Idealny gadżet w przystępnej cenie.

 

 

 

Długopisy z wygrawerowanym napisem.

 

Bardzo dobrej jakości długopisy, są ciekawą propozycją wraz z umieszczonym na nich grawerowanym napisem, lub niewielkim motywem, czy też logo firmy. Sprzedajemy je w atrakcyjnej cenie.

 

 

Oferta którą przedstawiamy poniżej jest skierowana do Klientów prowadzących różnego rodzaju punkty sprzedaży pamiątek.

Są to pamiątki - magnesy, które możemy wykonać z dowolnymi napisami, sprzedajemy je zarówno z całymi tablicami, jak również luzem, w dowolnej ilości. Pamiątki wykonane są z drewna, kolorowane, a z tyłu naklejony jest magnes neodymowy. Są w różnych rozmiarach, a na zamówienie możemy wykonać dowolny motyw.

 

 

 

Jest to szablon na którym znajduje się 15 rodzajów serc  z dedykacją dla bliskich nam osób. Serca sprzedają się naprawdę świetnie, dlatego polecamy gorąco. Szablon na którym zawieszone są serca dajemy gratis. Standardowo dołączamy po 12 serc z każdego rodzaju. Państwo wybieracie nazwę miejscowości, którą wpisujemy na każde serce. W każdej chwili, gdy brakuje któregoś wzoru, zamówiony towar możemy dosłać.

 

Zapraszamy do zakupów

Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Copyright 2014 @ agat-krakow.pl
sklepy internetowe kraków