Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcej
X
U nas znajdziesz
idealny prezent...
tel: 501 42 44 22
Parę słów o nas...

Unikalne, a zarazem efektownie prezentujące się upominki stanowią jeden z kluczowych elementów firmy Agat z siedzibą w Krakowie. Istniejemy na rynku usług od 1998 roku i od tego czasu sukcesywnie rozwijamy działalność skupiając się jednocześnie na dostarczaniu produktów wysokiej jakości.
PREZENTY
PAMIĄTKI
UPOMINKI
Czym się zajmujemy
 • Produkcją pamiątek
  Przy produkowaniu pamiątek mamy na uwadze wszelkie potrzeby i oczekiwania klientów tak aby efektownymi produktami mogli oni obdarować swoich bliskich.
 • Grawerowanie i cięcie laserem
  Usługa grawerowania z wykorzystaniem lasera daje nam możliwość stworzenia niepowtarzalnej pamiątki dla nas lub naszych bliskich.
 • Drzewka szczęścia
  To wyjątkowy rodzaj prezentu, który dzięki swojej symbolice będzie skutecznie o nas przypominał obdarowanej osobie.
 • Figurki akrylowe
  Dostępne w naszej ofercie są wykona wyłącznie z wysokiej jakości tworzyw i są przy tym niezwykle estetyczne.To najczęściej wybierany produkt przez dzieci.
 • Wyroby z gipsu, soli, drewna
  To efektowne pamiątki, które można znaleźć w wielu miejscach związanych z turystyką w naszym kraju
Polityka prywatności

Wszystkie dane podawane w procesie rejestracji / składania zamówień przez Klientów są wykorzystywane tylko na potrzeby realizacji zamówień. Firma AGAT nie przekazuje żadnych informacji osobom trzecim, za wyjątkiem pośredników transpotowych (firma kurierska, Poczta Polska ).

 

Za podanie nieprawdziwych danych osobowych odpowiedzialność ponosi Klient.


Dokonywanie zakupów w naszym sklepie oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingowych oraz sprzedażowych wyłącznie przez firmę AGAT. Wszyscy zalogowani Klienci naszej firmy mają możliwość dokonania zmian swoich danych w panelu użytkownika. 


Aby usunąć konto ze sklepu należy wysłać informację z prośbą na adres: kontakt@agat-krakow.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Copyright 2014 @ agat-krakow.pl
sklepy internetowe kraków