Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcej
X
U nas znajdziesz
idealny prezent...
tel: 501 42 44 22
Parę słów o nas...

Unikalne, a zarazem efektownie prezentujące się upominki stanowią jeden z kluczowych elementów firmy Agat z siedzibą w Krakowie. Istniejemy na rynku usług od 1998 roku i od tego czasu sukcesywnie rozwijamy działalność skupiając się jednocześnie na dostarczaniu produktów wysokiej jakości.
PREZENTY
PAMIĄTKI
UPOMINKI
Czym się zajmujemy
 • Produkcją pamiątek
  Przy produkowaniu pamiątek mamy na uwadze wszelkie potrzeby i oczekiwania klientów tak aby efektownymi produktami mogli oni obdarować swoich bliskich.
 • Grawerowanie i cięcie laserem
  Usługa grawerowania z wykorzystaniem lasera daje nam możliwość stworzenia niepowtarzalnej pamiątki dla nas lub naszych bliskich.
 • Drzewka szczęścia
  To wyjątkowy rodzaj prezentu, który dzięki swojej symbolice będzie skutecznie o nas przypominał obdarowanej osobie.
 • Figurki akrylowe
  Dostępne w naszej ofercie są wykona wyłącznie z wysokiej jakości tworzyw i są przy tym niezwykle estetyczne.To najczęściej wybierany produkt przez dzieci.
 • Wyroby z gipsu, soli, drewna
  To efektowne pamiątki, które można znaleźć w wielu miejscach związanych z turystyką w naszym kraju
Regulamin sklepu

REALIZACJA ZAMÓWIEŃ:


Firma Agat realizuje zamówienia za pośrednictwem strony sklepu internetowego, lub e-maila.
Warunkiem realizacji zamówienia jest jego potwierdzenie poprzez e-mail. Na skrzynkę e-mailową Zamawiającego firma Agat wysyła informację z prośbą o potwierdzenie zamówienia.
Zamówienia nie potwierdzone w ciągu 48 godzin są anulowane.
Firma Agat wysyła towar w ciągu 1-14 dni od przyjęcia zamówienia.
W przypadku braku towaru w magazynie, klient jest informowany o tym fakcie telefonicznie lub poprzez e-mail. Istnieje wówczas możliwość dostarczenia towaru w późniejszym terminie,lub uzgodnienia zmiany wybranego towaru.
Firma zastrzega sobie możliwość odrzucenia zamówień wzbudzających wątpliwości np.: brak numeru telefonu lub adresu e-mail, pod którym możemy potwierdzić zamówienie i dane adresowe klienta.
Klient wypełniając formularz zamówienia przyjmuje na siebie odpowiedzialność prawną za prawdziwość podanych w nim danych.
Złożenie zamówienia jest jednoznaczne z potwierdzeniem zapoznania się z niniejszym regulaminem i jego akceptacją.
Na życzenie klienta wystawiamy faktury VAT.

 

CENY I OPŁATY:


Wszystkie ceny w naszym sklepie są podawane w złotych polskich i są cenami brutto (zawierają podatek VAT).
Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez klienta zamówienia. Firma Agat zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania do oferty nowych towarów a także do wycofywania poszczególnych towarów ze sprzedaży bez podania przyczyny.

Podane ceny nie obejmują kosztów wysyłki. Koszty wysyłki są naliczane automatycznie w trakcie składania zamówienia po wybraniu formy dostawy.

Koszt dostawy: firma kurierska - 19,61 zł, firma kurierska "za pobraniem"- 25,76 ZŁ


FORMY PŁATNOŚCI


1) Płatność przelewem tradycyjnym.

Po złożeniu zamówienia, wysłany jest e-mail z numerem rachunku bankowego. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na naszym rachunku bankowym, zamówienie jest realizowane.

2) Płatność przy odbiorze.

Zapłata gotówką kurierowi przy odbiorze towaru.

3) Płatność online / kartą kredytową przez platformę Dotpay.pl

 

ZWROTY:


Firma Agat gwarantuje możliwość zwrotu towaru w ciągu 14 dni od daty jego otrzymania bez podania przyczyny.


Zwrotowi podlega wyłącznie towar nieużywany (nie noszący jakichkolwiek śladów używania) oraz umieszczony w oryginalnym opakowaniu, jeżeli towar występował w opakowaniu. Zwracany towar należy odesłać na adres: F.P.H. AGAT, 32-080 ZABIERZÓW, UL. RODZINY POGANÓW 106 wraz z otrzymanym paragonem. Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 5 dni roboczych przelewem bankowym na konto wskazane przez klienta.

 

GWARANCJE I REKLAMACJE:


Wszystkie towary dostępne w sklepie Agat  objęte są gwarancją producenta.
Uwzględniamy reklamację z tytułu gwarancji wyłącznie w uzasadnionych przypadkach. Gwarancji nie podlegają wszelkiego rodzaju przypadkowe lub celowe uszkodzenia mechaniczne, a także uszkodzenia powodowane niedbałym i niewłaściwym użytkowaniem danego produktu
W przypadku uzasadnionej reklamacji, towar zostanie naprawiony lub wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe firma Agat zwróci nabywcy równowartość ceny produktu.
Reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 14 dni od daty otrzymania przez sklep przesyłki z reklamowanym towarem.
Odbierając towar Nabywca jest zobowiązany do sprawdzenia, czy przesyłka nie posiada uszkodzeń powstałych podczas transportu. W przypadku, gdy opakowanie nosi znamiona uszkodzenia lub prób otwierania należy sporządzić w obecności pracownika firmy spedycyjnej "Protokół Reklamacji" nie przyjmując towaru.

Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Copyright 2014 @ agat-krakow.pl
sklepy internetowe kraków