Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcej
X
U nas znajdziesz
idealny prezent...
tel: 501 42 44 22
Parę słów o nas...

Unikalne, a zarazem efektownie prezentujące się upominki stanowią jeden z kluczowych elementów firmy Agat z siedzibą w Krakowie. Istniejemy na rynku usług od 1998 roku i od tego czasu sukcesywnie rozwijamy działalność skupiając się jednocześnie na dostarczaniu produktów wysokiej jakości.
PREZENTY
PAMIĄTKI
UPOMINKI
Informacje ogólne

W ofercie posiadamy drzewka szczęścia w kilku rozmiarach - od 5cm do 22 cm, ale na zamówienie możemy wykonać większe. Drzewka produkujemy z drutu w złotym kolorze, dołączamy do nich tabliczkę grawerowaną i ciętą laserem, która może mieć dowolną treść i czcionkę w zależności od potrzeb klienta. Standardowo jest to napis " DRZEWKO SZCZĘŚCIA". Posiadamy szeroką gamę kamieni półszlachetnych do wyrobu drzewek. Obecnie jest ich ponad 20 rodzajów: agat, agat mszysty, ametyst awenturyn, bawole oko, bursztyn, cytryn, fluoryt, hematyt, howlit biały, howlit niebieski (turkmenit), jaspis czerwony, jaspis tęczowy, karneol, kryształ górski, kwarc dymny, kwarc niebieski, kwarc różowy, lapis lazuli, mokait, obsydian śnieżny, opalit.

Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Copyright 2014 @ agat-krakow.pl
sklepy internetowe kraków